niedziela, 26 lipca 2015

Czas rozliczeń

Dziś bardzo popularne imieniny Anny. Popularne, bo mnóstwo tych Ań wszędzie. Tylko w EDI'm, licząc tak bardzo pobieżnie, bez listy obecności: dwie lub trzy Anie w Niemczech, ze dwie w Czechach, kilka w Polsce. Pewnie o kimś zapomnieliśmy? Jeśli tak, zapomnieliśmy tylko "krótkoterminowo", bo w sercach mamy Was wszystkie na okrągło i pozdrawiamy mocno!

Imieniny Anny, a więc zostało nam 5 dni. Pięć. Już za tydzień "Lekcje Integracji" nie będą blogiem "projektowym", będą po prostu blogiem.

Spotykamy się tu od ponad 22 miesięcy. To jest 104. post; razem będzie ich 105. Ponad 4,5 na miesiąc; troszkę więcej, niż 1 wpis na tydzień.

Być może, otwierając dziś "Lekcje..." i czytając te słowa, to właśnie Ty otworzyłeś/aś tego bloga po raz 35200. To znaczy, że mieliśmy średnio ponad 1560 takich otwarć w miesiącu, a to z kolei oznacza nieco ponad 52 wejścia dziennie. Czy to dużo? Nie mamy pojęcia, nie porównujemy się z nikim; dla nas jest to bardzo, bardzo dużo!

Skąd jesteście, Czytelnicy? Właściwie... zewsząd. Byliśmy na pięciu kontynentach, nie czytano nas tylko w Australii (jeszcze!). Czytano nas w: Austrii, Belgii, Brazylii, Chinach, Czechach, Danii, Dominikanie, Estonii, Finlandii, Francji, Grecji, Gwadelupie, Hiszpanii, Holandii, Indiach, Indonezji, Irlandii, Japonii, Kanadzie, Kolumbii, Korei Płd., Litwie, Luksemburgu, Łotwie, Makau, Malezji, Mołdawii, Niemczech, Norwegii, Polsce, Portugalii, Rosji, Rumunii, Senegalu, Serbii, Szwajcarii, Szwecji, Ukrainie, USA, Wenezueli, Wielkiej Brytanii, Włoszech. W 42 krajach na świecie.

Bardzo Wam dziękujemy za tę obecność, zawsze na nią czekaliśmy.

Taki czas. Czas rozliczeń. Środek lata. Pora kończyć, pora zaczynać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz